banner

Rozšiřujeme náš tým!

Hledáme právě tebe?

Může to sice znít jako klišé, ale u nás je to základní kámen úspěchu – spokojený tým. Na pracoviště chceme mít výborné vztahy a chceme, abychom na naši práci mohli být všichni členové týmu hrdí. Zakládáme si na kontinuálním vzdělání – zařizujeme pravidelně školení, účastníme se seminářů, chodíme na stavby. Projekty a jeho záludnosti pravidelně řešíme společně, předáváme si svoje zkušenosti a znalosti. Znáte přísloví - "Kdo chvíli stál, již stojí opodál?" - to nám visí v kanceláři na zdi a podle toho se snažíme chovat.

Zajišťujeme kvalitní pracovní prostředí – polohovací stoly, širokoúhlé monitory, benefit zdraví (fyzioterapie, masáže, cvičení), teambuildingy a další.

Pracujeme na širokém spektru projektů, ale primárně se soustředíme na bytové, rezidenční a občanské stavby. Osou všech projektů je energeticky úsporná a trvale udržitelná výstavba. Jsme mimo jiné aktivním členem Centra pasivního domu.

Celková komplexnost návrhu je pro nás extrémně důležitá. Samozřejmostí je kvalitní komunikace s klientem, úřady a bezesporu také všemi profesemi. Lpíme na úzké spolupráci mezi architektem a projektantem v průběhu celého architektonického návrhu a poté i v průběhu projektu. Tím, že jsme obvykle generální dodavatel projektů, tak jsme v centru všeho dění a můžeme vést projekt správným směrem.

Pracujeme v Archicadu. Projekty modelujeme i koordinujeme ve 3D a bereme to jako samozřejmost.

Sídlíme v příjemném a inspirativním coworkingovém prostředí brněnského a pražského Impact hubu.

To je ve zkratce o nás. Co bychom rádi po tobě?

Stavební či architektonické vzdělání nebo praxi. Chuť se učit, chuť se ptát. Spolehlivost, odpovědnost a cit pro detail. Dobrou náladu. Alespoň základní znalost v Archicadu nebo obdobného 3D programu. Od zbývajících věcí nebo prohloubení znalostí a dovedností jsme tady my.

Pokud tě výše uvedené zaujalo tak se nám ozvi: jsme@atelier3.cz nebo telefon 603 387 746, rádi se s tebou potkáme a řekneme si více.